TANULMÁNYI VERSENYEK 2011/12 ALSÓ TAGOZAT

Kreativitási verseny
Házi énekverseny
Házi rajzverseny

  • 1. H-Tóth Kamilla 3.c
  • 2. Magyar Csenge3.c
  • 3. Dobos Vajk 4.a
  • 4. Nicholson Alice 4.a

    felkészítő: Vellai Tibor

     

     

     

  • 3.évf.

  • 1. Szilágyi Lilla 3.c felkészítő: Benkő Zsuzsanna
  • 2.Mattányi Sára 3.c felkészítő: Benkő Zsuzsanna
  • 2.Apáthy Anna 3.b felkészítő: Müller Monika
  • 3. H-Tóth Kamilla 3.c felkészítő: Benkő Zsuzsanna
  • 3.Túri Csenge 3.a felkészítő: Domonkos Mária

    4. évf.

  • 1. Éles Réka 4.c felkészítő: Maleczkyné K. Piroska
  • 2. Senye Jelena 4.b felkészítő: Firbásné H. Sára
  • 3. Fischer Johanna 4.b felkészítő: Firbásné H. Sára

    Kerületi: Szilágyi Lilla 3.c, 3.helyezett

  • 3.évf.

  • 1. H-Tóth Boglárka 3.b felkészítő: Müller Mónika
  • 2. Szapu György 3.c felkészítő: Vellai Tibor
  • 3. H-Tóth Kamilla 3.c felkészítő: Vellai Tibor

    4. évf.

  • 1. Nagy Izabella 4.a felkészítő: Bárdits sándorné
  • 2.Murphy Aoife 4.a felkészítő: Bárdits Sándorné
  • 3. Senye Jelena 4.b felkészítő: Bárdits Sándorné

  • Házi vers- és prózamondó verseny - VERS
    Házi vers- és prózamondó verseny - PRÓZA
    Házi szépolvasási verseny

    3. évf.

  • 1. H-Tóth Kamilla 3.c felkészítő: Bolyki Katalin
  • 2. Bánfalvi Samu 3.b felkészítő: Müller Monika
  • 3. Hönich Manuela 3.a felkészítő: Sáringer Márta

    4. évf.

  • 1. Érsek Rebeka 4.c felkészítő: Maleczkyné K. Piroska
  • 2. Murphy Aoife 4.a felkészítő: Firbásné H. Sára
  • 3. Kázmér Flávia 4.b felkészítő: Bárdits Sándorné

    Kerületi: H-Tóth Kamilla 3.c, 2. helyezett

  • 3.évf.

  • 1. Sótonyi Boróka 3.c felkészítő: Bolyki Katalin
  • 2. Pataki Csenge 3.a felkészítő: Sáringer Márta
  • 3. Túri Csenge 3.a felkészítő: Sáringer Márta

    4. évf.

  • 1.Pozsonyi Anna 4.a felkészítő: Firbásné H. Sára
  • 2. Záhonyi Nikoletta 4.c felkészítő: Maleczkyné
  • 3.Ludvig Zsófia 4.a felkészítő: Firbásné H. Sára

    Kerületi: Sótonyi Boróka 3.c, 2. helyezett

  • 3.évf.

  • 1. Mattányi Sára 3.c felkészítő: Bolyki Katalin
  • 2. Hergár Réka 3.c felkészítő: Bolyki Katalin
  • 3. Túri Csenge 3.a felkészítő: Sáringer Márta

    4. évf.

  • 1. Lovász Barnabás 4.c felkészítő: Maleczkyné K. Piroska
  • 2. Pozsonyi Anna 4.a felkészítő :Firbásné H. Sára
  • 3.Gécsek Fanni 4.b felkészítő: Bárdits Sándorné

    Kerületi: Mattányi Sára 3.c, 2. helyezett

  • Házi szövegértési verseny
    Házi nyelvtan verseny
    Házi matematika verseny

    3.évf.

  • 1.Szabó Vince 3.a felkészítő: Sáringer Márta
  • 2.Mayer Ádám 3.b felkészítő: Müller Monika
  • 3.Kenyeres Réka 3.a felkészítő: Sáringer Márta

    4.évf.

  • 1.Pfandler Bence 4.c felkészítő: Maleczkyné
  • 2.Ludvig Zsófia 4.a felkészítő: Firbásné H. Sára
  • 3.Bokor Lili 4.c felkészítő: Maleczkyné
  • 3.Bokor Ákos 4.c felkészítő: Maleczkyné
  • 3. évf.

  • 1. Horváth Anna 3.c felkészítő: Bolyki Katalin
  • 2. Csák Júlia 3.c felkészítő: Bolyki Katalin
  • 3. Apáthy Anna 3.b felkészítő: Müller Monika

    4.évf.

  • 1. Fischer Johanna 4.b felkészítő: Bárdits Sándorné
  • 2. Rosch Emma 4.c felkészítő: Maleczkyné
  • 2. Török Lili 4.c felkészítő: Maleczkyné
  • 3. Kerkovits Rita 4.c felkészítő: Maleczkyné

  • 3. évf.

  • 1. Fertő Emma 3.c felkészítő: Vellai Tibor
  • 2. Iványi Zsombor 3.b felkészítő: Müller Monika
  • 3. Bélavári Bálint 3.b felkészítő: Müller Monika

    4. évf.

  • 1. Littmann Márton 4.b felkészítő: Bárdits Sándorné
  • 2. Berghammer Anna 4.b felkészítő: Bárdits Sándorné
  • 3. Lovász Barnabás 4.c felkészítő: Maleczkyné

    Kerületi: Fertő Emma 3.c 3. helyezett, Littman Márton 4.b 5. helyezett

  • Alsós versenyek 2012 (PDF letöltés)
  • BÜSZKESÉGEINK

  • A kerületi Fekete István szépolvasási versenyen Mattányi Sára 3.c osztályos tanuló 2. helyezett lett. Felkészítő tanára: Bolyki Katalin.
  • A budapesti úszás diákolimpián egyéniben 3., váltóversenyben 2-3. helyen végeztünk. Felkészítő tanár: Juhász György.
  • A kerületi Bod Péter Könyvtárhasználati versenyen Porkoláb Péter 7.b osztályos tanuló 3., Müller Tündér 7.b osztályos tanuló 5. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Patyi Ferencné, Némethné Király Márta.
  • A kerületi Teleki Pál földrajz versenyen 2012. január 30-án Varga Kornél 8.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Rozmán Sándor.
  • A kerületi Kazinczy versenyen 2012. január 31-én Kovács Kata 8.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Schődl Gabriella.
  • Az I. korcsoportos partizán diákolimpián az iskola leánycsapata 6. helyezést, fiúcsapata pedig 4. helyezést értek el. Felkészítő tanár: Förster Tiborné.
  • Az I. korcsoportos teremfoci diákolimpián az iskola csapata 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Móricz János, Bogdán Nándor.
  • Az II. korcsoportos teremfoci diákolimpián az iskola csapata 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Móricz János, Hajdu Balázs.
  • Az III. korcsoportos teremfoci diákolimpián az iskola csapata 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Móricz János, Hajdu Balázs.
  • 2012. január 19-én a kerületi népdaléneklési versenyen Kiss Viktória 5.a és Petro Katalin 8.a osztályos tanulók arany minősítést értek el. Felkészítő tanáruk: Mihalekné Kádár Magda.
  • Decemberben a kerületi ének versenyen Szilágyi Lilla 3.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Benkő Zsuzsa.
  • A MU színház Vers- és prózamondó országos versenyén Kovács Kata 8.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Schődl Gabriella.
  • A 2011-12-es tanévben a kerületi röplabda diákolimpián az iskola lánycsapata 3., fiúcsapata 4. helyezést ért el. Felkészítő tanáraik: Pávai Ákos, Förster Tiborné, Hajdu Balázs.
  • 2011. novemberében a kerületi vers és prózamondó versenyen Kovács Kata 8.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Schődl Gabriella.
  • 2011. novemberében a kerületi úszás diákolimpián egyéniben és csapatversenyben is az 1-4. helyen végeztünk minden korcsoportban. Felkészítő tanár: Juhász György.
  • 2011. novemberében a kerületi vers és prózamondó versenyen Kapás Sába 6.b osztályos tanuló 4., Nagy Varga Karolina 6.b osztályos tanuló pedig 5. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Stadler Ágnes.
  • 2011. novemberében a kerületi sakk diákolimpián egyéniben Berkes Bori 4.c osztályos tanuló és Fok Robert 4.a osztályos tanuló 1. helyezést értek el. Felkészítő: Benyeda Tibor sakkedző.
  • 2011. november 29-én a kerületi fizika versenyen iskolánk csapata 4. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Hargita Ildikó.
  • 2010. októberében a nemzetközi könyvtári világhónap keretében megrendezett versenyen a 4.c csapata Bokor Ákos, Imre Flóra, Lovász Barnabás, Almási Marcell 2. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Maleczkyné Karsay Piroska, Némethné Király Márta, Patyi Ferencné.